Srijeda 08 Tra 2020
Vi ste na: O nama Cjenik
Cjenik

 

CJENIK USLUGA FITNESS CENTRA LOVORKA

 

do 16,00h                     do 22,00h

1 X TJEDNO................................110,00............................................120,00

2 X TJEDNO...............................170,00............................................200,00

3 X TJEDNO...............................190,00............................................230,00

4 X TJEDNO...............................220,00...........................................260,00

5 X TJEDNO...............................250,00...........................................290,00

6 X TJEDNO...............................280,00...........................................310,00

NA DOLASKE (MAX 3 MJESECA)

8 dolazaka..............………...........200,00........……………………………………240,00

12 dolazaka....................………...230,00.......……………………………….…...270,00

16 dolazaka............………...........260,00..……….……………………….….......300,00

20 dolazaka................………......290,00………….….…………………..….......330,00

24 dolaska.......................……….320,00...…………………………………........370,00

 

BASIC PROGRAM **

**kod 1.upisa izrada početničkog programa ,sa trenerom 3 treninga po dogovoru

DOPLATA 100,00 KN NA IZABRANU ČLANARINU

 

REDOVITI STUDENTI , SREDNJOŠKOLCI I UMIROVLJENICI

*** obavezno predočenje x-ice, potvrde fakulteta ili škole, izvadak mirovine

 

do 16,00h                         do 22,00h

1 X TJEDNO...............……………...90,00………….......…………………..... 100,00

2 X TJEDNO..............................140,00............................................160,00

3 X TJEDNO..............................160,00............................................180,00

4 X TJEDNO.............................180,00.............................................210,00

5 X TJEDNO.............................200,00...........................................230,00

6 X TJEDNO.............................220,00...........................................250,00

na dolaske za studente

 

8 dolazaka................................160,00...............................................190,00

12 dolazaka..............................180,00..............................................220,00

16 dolazaka..............................210,00..............................................240,00

20 dolazaka............................230,00...............................................260,00

24 dolazaka............................260,00...............................................300,00

BASIC PROGRAM ZA STUDENTE**

**kod 1.upisa izrada početničkog programa ,sa trenerom 3 treninga po dogovoru

DOPLATA 100,00 KN NA IZABRANU ČLANARINU

 

jednokratni trening.......………….....……………..30,00 kn

individualni trening........................................100,00 kn

individualni trening (2 osobe)....................150,00 kn

izrada programa treninga..........................150,00 kn

izrada plana prehrane.................................250,00 kn

stolni tenis ...................................................50,00 kn/sat

 

 

Cjenik grupnih treninga 2020

 

SPINNING + TERETANA + SVI GRUPNI TRENINZI

 

2 x tjedno...........................200,00 kn

3 x tjedno...........................250,00 kn

NEOGRANIČENI BROJ MJESEČNIH DOLAZAKA.................300,00 kn

 

NA DOLASKE

(MAX 3 MJESECA: SPINNING + TERETANA + SVI GRUPNI TRENINZI)

8 dolazaka................................................230,00 kn

12 dolazaka..............................................300,00 kn

16 dolazaka..............................................350,00 kn

24 treninga..............................................400,00 kn

jednokratni trening.................................30,00 kn

Pilates individualni trening ...................80,00 kn

OBITELJSKI POPUST : 2 člana obitelji 10% popusta

3 člana obitelji 15% popusta

članarina za 3 mjeseca................popust 10%

članarina za 6 mjeseci..................popust 20%

 

Pdv po stopi od 25% se obračunava prema Zakonu o pdv-u.

2.1.2020.

 
Facebook Image
Baner
walking
Posjete Sadržajima : 533322
Trenutno aktivnih Gostiju: 7